نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: برای زنده موندن از دست مادر سالمند دارای اختلال شخصیت دسته b چکار میتونم بکنم؟

1857
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48873
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

برای زنده موندن از دست مادر سالمند دارای اختلال شخصیت دسته b چکار میتونم بکنم؟

لطفا اگر تجربه مشابه دارید، یا راهکار حرفه ای میدونید، من رو رهنمایی کنید.

پیشاپیش از اینکه از جمله های : خدا کمکت کنه، مادر مقدسه، ازدواج کن استفاده نمیکنید، سپاسگزارم.

مادر بنده، بسیار افسرده، مضطرب، دروغگو، بددهن، کینه ای ، خودشیفته، کنترلگر، پسرپرست، کودک آزار ودارای شخصیت نمایشی و هوسباز هست. من یک دختر مجرد زندونی در حال شکنجه هستم که اگه کسی بهم کمک نکنه از بین میرم.
    خانواده برادرم فقط سو استفاده کردن ازین شرایط و من رو بدبخت کردن. مادرم همیشه پدرم رو بر علیه من تحریک میکرد که کتکم بزنه چون اینجوری ارضا میشه.
    من نمیتونم از مردا برای نجات خودم ازین شرایط استفاده کنم و ازدواج کنم. هیچ کسی هم منو تا بحال دوست نداشته . و هر کسی هم که شرایط رو میبینه ، یا میخواد ازم اخاذی و سو استفاده کنه ، یا بخاطر مادر از من بدش میاد. برای همین هنوز زندونی هستم چون تنها راه نجات از چنین شخصی قطع ارتباط کامل توسط ازدواج و یا خودکشی هست.
    به طور عامیانه یک عفریته هیولا هستن ایشون . از نظر اون، من باید برده زندونی باشم، بخاطر اینکه هرروز پرخاش نکنه جلوش لباس پاره میپوشم که حس حسادتش تحریک نشه!

الان که پدرم گفته من اداره شون بکنم، وقتی میبینه مثلا میبرمش دکتر یا خرید میکنم، میگه نبر بذار بیفته بمیره! یا برو سرش داد بزن بگو پول نداریم ، میوه نخر براش! یا میگه برو یه مردو گول بزن خرجت کنه پول نداریم.

حدود 80 سالشه . مشاور کمکی نکرد، قرص نمیخوره، قرص اعصاب روش اثر نداره، بیمارستان روانی قبولش نمیکنه چون آسیب فیزیکی نداره، خانه سالمندان هم اگه بره بخاطر تایپ شخصیتیش همه رو گول میزنه .

فقط میگه چند تا مرد باشن دورش که ازش تعریف کنن، و این پولاشو بده بهشون و از شکنجه من تغذیه کنه.

تاثیرات مخرب وحشتناکی روی من گذاشته . تا وقتی که از دستش نجات پیدا نکنم ، نمیتونم زندگی کنم.
    من نیاز شدید به کمک حرفه ای دارم ( روانشناس و مشاور و وکیل فقط گفته ازدواج کن )
    کسی نه درک میکنه نه حرفم رو باور میکنه، ( بخاطر فرهنگ تقدس گرایی والدین )
    من هیچ امیدی به زندگی و رهایی از دستش ندارم. نمیخوام خوکشی کنم حتی ازینکه از دستش سکته کنم جسدم بیفته دستش وحشت دارم.

به هر حال این مشکل تنها برای من نیست، سالمندان عفریته زیادی رو شنیدم که چند نفری تحملش کردن، مشکل اینه که من هیچ کسی رو ندارم که بهم کمک کنه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : برای زنده موندن از دست مادر سالمند دارای اختلال شخصیت دسته b چکار میتونم بکنم؟

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک است که زندگی کردن در این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما عزیزم اینکه دائم بخواهید تمرکز خود را بر رفتارهای مادر و پدر رار بدهید کمکی به شما نمی کند در یک رابطه در احترام و در حدود توانتان نیاز است که شما بر مسیر رشدی خودتان تمرکز کنید و سعی کنید که شرایط داشتن یک زندگی مستقل را برای خودتان ایجاد کنید در هرصورت اگر شما نمی خواهید و یا نمیتوانید فعلا ازدواج کنید خب اجباری در این مورد وجود ندارد
    شما می توانید با تمرکز بر توانمندی خودتان و ایجاد یک منبع درآمد از دوران نوجوانی را سپری کرده اید آینده خودتان را بسازید و خب در این مسیر کسب نمی تواند شما را مجبور به انجام کاری کند اما در هرصورت استقلال هم نیاز به شرایط مالی و همچنین شرایط روحی برای مراقبت از خودتان دارد.
    امضای ایشان
    02188422495
    02122354282
    02122247100

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47301
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 9 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : برای زنده موندن از دست مادر سالمند دارای اختلال شخصیت دسته b چکار میتونم بکنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kat نمایش پست ها

به هر حال این مشکل تنها برای من نیست، سالمندان عفریته زیادی رو شنیدم که چند نفری تحملش کردن، مشکل اینه که من هیچ کسی رو ندارم که بهم کمک کنه...
    سلام
    با مشورت با یک روانپزشک پنهانی بهش داروی ضد روانپریشی مثل هالوپریدول بدین. به طوری که از کم شروع کنید آهسته افزایش که متوجه نشه. داخل غذایی چیزی

4. کاربران زیر از رامین ع بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42552
    تشکـر
    2,650
    تشکر شده 119 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین ع نمایش پست ها
    سلام
    با مشورت با یک روانپزشک پنهانی بهش داروی ضد روانپریشی مثل هالوپریدول بدین. به طوری که از کم شروع کنید آهسته افزایش که متوجه نشه. داخل غذایی چیزی
    نظر من با ایشون تطبیق داره

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48873
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک است که زندگی کردن در این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد اما عزیزم اینکه دائم بخواهید تمرکز خود را بر رفتارهای مادر و پدر رار بدهید کمکی به شما نمی کند در یک رابطه در احترام و در حدود توانتان نیاز است که شما بر مسیر رشدی خودتان تمرکز کنید و سعی کنید که شرایط داشتن یک زندگی مستقل را برای خودتان ایجاد کنید در هرصورت اگر شما نمی خواهید و یا نمیتوانید فعلا ازدواج کنید خب اجباری در این مورد وجود ندارد
    شما می توانید با تمرکز بر توانمندی خودتان و ایجاد یک منبع درآمد از دوران نوجوانی را سپری کرده اید آینده خودتان را بسازید و خب در این مسیر کسب نمی تواند شما را مجبور به انجام کاری کند اما در هرصورت استقلال هم نیاز به شرایط مالی و همچنین شرایط روحی برای مراقبت از خودتان دارد.

با تشکر از شما
    با مطالبی که گفتین، نشان دهنده اینه که کلا متوجه مشکل من نشدید و مشخصه که باهمچین شرایطی روبرو نشدید تا بحال!
    این اشخاص اگه بفهمن که زندونیشون میخواد مستقل بشه، تعقیبش میکنن ببینن کجا میره که آبرو ریزی کنن و با تخریب شخصیت بچه شون، مانع از کار کردنش بشن! گفتم که تنها راه نجات از دست این افراد یا ازدواجه یا خودکشی!

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48873
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین ع نمایش پست ها
    سلام

سلام
    چند نفر هم اینو گفتن بهم ، ولی موقتی بوده ...
    یا دادن سالمندشون گیج شده تو جاش ادرار کرده ، اینا مشکلشون بیشتر شده ، دیگه ندادن دارو رو .
    یا اینها که مغزشون کوچیک میشه، مثلا لج میکنن غذا نمیخورن !
    یا اون روانپزشک حرف منو باور نمیکنه،
    و خودش هم وقتی میاد دکتر، بخاطر اون شخصیت نمایشی و اغواگری، دکتر رو گول میزنه! بعد دارویی که دکتر میده رو نمیخوره، چون در کل دکترها رو قبول نداره ( بخاطر اختلال خودشیفتگیش)

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط kat نمایش پست ها

پیشاپیش از اینکه از جمله های : خدا کمکت کنه، مادر مقدسه، ازدواج کن استفاده نمیکنید، سپاسگزارم.

مادر بنده، بسیار افسرده، مضطرب، دروغگو، بددهن، کینه ای ، خودشیفته، کنترلگر، پسرپرست، کودک آزار ودارای شخصیت نمایشی و هوسباز هست. من یک دختر مجرد زندونی در حال شکنجه هستم که اگه کسی بهم کمک نکنه از بین میرم.
    خانواده برادرم فقط سو استفاده کردن ازین شرایط و من رو بدبخت کردن. مادرم همیشه پدرم رو بر علیه من تحریک میکرد که کتکم بزنه چون اینجوری ارضا میشه.
    من نمیتونم از مردا برای نجات خودم ازین شرایط استفاده کنم و ازدواج کنم. هیچ کسی هم منو تا بحال دوست نداشته . و هر کسی هم که شرایط رو میبینه ، یا میخواد ازم اخاذی و سو استفاده کنه ، یا بخاطر مادر از من بدش میاد. برای همین هنوز زندونی هستم چون تنها راه نجات از چنین شخصی قطع ارتباط کامل توسط ازدواج و یا خودکشی هست.
    به طور عامیانه یک عفریته هیولا هستن ایشون . از نظر اون، من باید برده زندونی باشم، بخاطر اینکه هرروز پرخاش نکنه جلوش لباس پاره میپوشم که حس حسادتش تحریک نشه!

الان که پدرم گفته من اداره شون بکنم، وقتی میبینه مثلا میبرمش دکتر یا خرید میکنم، میگه نبر بذار بیفته بمیره! یا برو سرش داد بزن بگو پول نداریم ، میوه نخر براش! یا میگه برو یه مردو گول بزن خرجت کنه پول نداریم.

حدود 80 سالشه . مشاور کمکی نکرد، قرص نمیخوره، قرص اعصاب روش اثر نداره، بیمارستان روانی قبولش نمیکنه چون آسیب فیزیکی نداره، خانه سالمندان هم اگه بره بخاطر تایپ شخصیتیش همه رو گول میزنه .

فقط میگه چند تا مرد باشن دورش که ازش تعریف کنن، و این پولاشو بده بهشون و از شکنجه من تغذیه کنه.

تاثیرات مخرب وحشتناکی روی من گذاشته . تا وقتی که از دستش نجات پیدا نکنم ، نمیتونم زندگی کنم.
    من نیاز شدید به کمک حرفه ای دارم ( روانشناس و مشاور و وکیل فقط گفته ازدواج کن )
    کسی نه درک میکنه نه حرفم رو باور میکنه، ( بخاطر فرهنگ تقدس گرایی والدین )
    من هیچ امیدی به زندگی و رهایی از دستش ندارم. نمیخوام خوکشی کنم حتی ازینکه از دستش سکته کنم جسدم بیفته دستش وحشت دارم.

سلام خانم
    بنا به تجربه‌ای که من از برخی افراد دارم، اینگونه رفتارها هرگز بهبود پیدا نمی‌کند و حتی خیلی از اوقات تشدید می‌شود.
    با تمام دردناکی چنین رفتارهایی، شما باید افکار خودکشی و این مسائل را از ذهنت دور کنی. چون آنها مریضند نه اینکه تو مشکلی داشته باشی. تو باید عزت نفس خودت را پیدا کنی و بدانی چقدر نازنین و عزیزی که خدا تو را آفریده است.
    برای کاهش این تنش‌ها، همان کاری که می‌کنی خوب است یعنی تا جای ممکن حسادت آنها را تشدید نکن و هر چه کمتر جلوی چشم باشی یا با دیگران حرف بزنی بهتر است. برای خودت مطلقاً بدون اطلاع دیگران برنامه پیشرفت تهیه کن، از درس خواندن و آموزش مهارت به صورت مجازی و غیره.
    انشاءالله خدا برای تو راهی باز کند.
    اگر مورد خوبی پیدا کردی ازدواج کن، ولی نه برای فرار از این وضعیت و با هر کسی، چون این شرایط برای تو از همنشینی با یک‌آدم بد خیلی بهتر است.
    امیدوارم هرچه زودتر این شرایط تو بهبود یابد.
    موفق باشی
    یا علی

9. کاربران زیر از ماجراجو بابت این پست مفید تشکر کرده اند

kat

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48873
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماجراجو نمایش پست ها
    سلام خانم
    بنا به تجربه‌ای که من از برخی افراد دارم، اینگونه رفتارها هرگز بهبود پیدا نمی‌کند و حتی خیلی از اوقات تشدید می‌شود.
    با تمام دردناکی چنین رفتارهایی، شما باید افکار خودکشی و این مسائل را از ذهنت دور کنی. چون آنها مریضند نه اینکه تو مشکلی داشته باشی. تو باید عزت نفس خودت را پیدا کنی و بدانی چقدر نازنین و عزیزی که خدا تو را آفریده است.
    برای کاهش این تنش‌ها، همان کاری که می‌کنی خوب است یعنی تا جای ممکن حسادت آنها را تشدید نکن و هر چه کمتر جلوی چشم باشی یا با دیگران حرف بزنی بهتر است. برای خودت مطلقاً بدون اطلاع دیگران برنامه پیشرفت تهیه کن، از درس خواندن و آموزش مهارت به صورت مجازی و غیره.
    انشاءالله خدا برای تو راهی باز کند.
    اگر مورد خوبی پیدا کردی ازدواج کن، ولی نه برای فرار از این وضعیت و با هر کسی، چون این شرایط برای تو از همنشینی با یک‌آدم بد خیلی بهتر است.
    امیدوارم هرچه زودتر این شرایط تو بهبود یابد.
    موفق باشی
    یا علی

سلام
    با تشکر از توجه شما
    بله همینطوره که شما گفتین . من مجبور بودم کل زندگیم فیلم بازی کنم که از بین نرم!
    ولی الان که سالمند و از کار افتاده شده بیشتر در ارتباطم و هرروز هم داره تشدید میشه این قضیه
    هیچ کسی از اظرافیان هم خوششون نمیاد که بخواد بهم کمک کنه یا فقط برای سو استفاده مالی هست...
    واقعا به یه راهی نیاز دارم چون تو بن بست گیر افتادم

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48891
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

غیر از شما کس دیگه ای نیس از مادرتون مراقبت کنه خواهر برادری اگه دارید برنامه بذارید دوره ای از ایشون مراقب کنین اینجوری کمتر به شما فشار میاد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)